Na cestě

Čtvrtek v 8:00 | MakeupTerkaKa
Krásný den, vítám vás na mém blogu
Dneska jsem si pro vás připravila článek na téma týdne. Téma týdne je Na Cestě. Asi to pojmu jinak než většina lidí co píše příspěvek. Popíšu vám tu svojí cestu hubnutím a chtěla bych tímto článkem namotivovat spoustu lidí, aby se sebou začali něco dělat. Poslední dobou přibývá čím dál víc lidí co jsou obézní a mají cukrovku. Sama vím jaké je těžké si vlastně jen uvědomit, že někde je problém a potom ho ještě začít řešit. V dnešní době už je spoustu výživových poradců, fitness trenérů a lidí co se tímhle zabývají. Takže si myslím, že to je o něco lehčí než dříve když se lidi do toho pouštěli na vlastní pěst.

Ptáte se jak můj příběh začal?
Když jsem byla malá a zjistila jsem, že mám rakovinu, nesla jsem to hodně zle. Pořád jsem obviňovala sebe, že za to můžu. I když už jsem byla podle lékařů vyléčená, nevěřila jsem jim. Pořád jsem si říkala, že se to po chvíli vrátí zpátky. Po nějaký době jsem se s těmito myšlenkami úplně zničila. Byla jsem z tobo hrozně smutná. A v tu dobu, když jsem byla hodně smutná, tak jsem jedla, jedla a jedla. Bylo mi úplně jedno co jsem jedla, ale hlavní bylo, že jsem měla něco v puse. Pamatuji si, že to byli hlavně gumoví medvídci. No a co se dělo? Začala jsem pomalu, ale jistě přibývat na váze... Ale ještě to nebylo nic až tak strašného. Potom se situace ukidnila a já začala jíst normálně (Tak jak jsem byla zvyklá do té doby než začala éra gumových medvídků.). Takže jsem nic moc nezhubla, ale nějak moc mi to netrápilo. Byla jsem prostě šťastná, že už nemám rakovinu.

Jenže tohle nebyl konec...
Po roce jsem se dozvěděla, že mi umřel táta. Byla to hrozná rána... Pár dní jsem nechtěla jíst vůbec, ale pak se to hodně změnilo. Jedla jsem neskutečně moc. Samé KFC, McDonalds s další tyhle nezdravé věci a začala jsem vyměňovat normální jídlo za sladké. Čas plynul a já jedla pořád takhle nezdravě...

Přesouváme se do mých 15-ti let.
Za ty roky co jsem jedla jak nechutný prase jsem hrozně moc přibrala... Vážila jsem opravdu hodně... Ale jak jsem přišla na střední školu, začal se mi tam líbit jeden úžasný kluk. Rozhodla jsem se, že ten bude můj ať to stojí i fitko 😂. Jenže tomu klukovi jsem se líbila taky a to jsem byla jaká jsem byla. Chodili jsme spolu často na procházky. Po pár týdnech jsme spolu začali chodit i do fitness centra, kde jsme si našli trenéra, který nám oboum pomohl. On potřeboval nabrat svaly a já zhubnout a nabrat svaly. V tu dobu jsme si vyhradili dvě hodiny denně a chodili spolu do fitness centra. Já k tomu přidala i zdravou stravu a po kratší době byly vidět výsledky. S tím klukem jsme se v tom fitku poznávali víc a víc až jsme spolu začali chodit. Po dvou letech jsem už byla se svojí postavou celkem spokojená. Fakt hodně jsem zhubla. Vážila jsem už jen 60kg, ale pořád to nebylo ono... Chtěla jsem hezky vypracovaný tělo... Na hezkým vypracovaným těle pracuju ještě teď, pořád to není to co chci. Jím pořád zdravě, ale občas si nějaké sladké teď už dám. Chodím cvičit většinou každý den a pokud necvičím ve fitku nabo doma, jdu aspoň na procházku. S úžasným klukem to dopadlo tak, že s ním jsem do teď. Patří mu obrovský dík za to jak mi celou tu dobu pomáhá a podporuje. Bez něj bych dneska nebyla tam kde jsem. ❤❤❤

Když nad tou částí života tak přemýšlím, tak je mi ze mě zle...

Co tím chci vlastně říct? Proč to tu vůbec píšu?
Chci tím říct, že když si půjdete za svým cílem, tak to vždycky dokážete. Je jedno jakou cestu zvolíte, každá má cíl ❤. Tímto jsem vás chtěla namotivovat, aby jste začali taky něco dělat. Třeba na vás ve fitku čeká váš princ nebo princezna 😇.
Pokud by jste si se mnou o tom chtěli soukromě popovídat nebo poradit co jsem dělala já tak mi můžete napsat na email nebo instagram, který je níže uvedený. Tak já doufám, že jsem vás aspoň trochu namotivovala a že se vám příspěvek líbil a těším se na vás u dalšího příspěvku.

Email: makeupterkaka@gmail.com
Instagram: makeup_terkaka

MakeupTerkaKa💋
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | Čtvrtek v 22:08 | Reagovat

Taky cesta, jen si to uvědomit. Cestu jsi našla, gratuluji :-)

2 makeupterkaka makeupterkaka | Čtvrtek v 22:31 | Reagovat

[1]: Děkuju❤ Nebýt přítele tak nevím jestli by to mělo stejný konec 😊

3 Kitty Kitty | E-mail | Web | Čtvrtek v 23:07 | Reagovat

Přátele máme i pro to, aby nás usměrnili či nasměrovali ;-)

4 makeupterkaka makeupterkaka | Pátek v 10:18 | Reagovat

[3]: To souhlasím😇

5 Platan Platan | E-mail | Web | Sobota v 22:08 | Reagovat

Smutný začiatok, krásny koniec. Tak by mala vyzerať každá cesta :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama